FARMA EKORAJ ĎURĎOVÉ

Vyhľadať

Príroda nad zlato

Kde bolo tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolami… Tam, kde medzi skalami pod krížom vyviera zázračná voda. Tam, kde les už iba ticho stojí a počuť len doznievajúci žblnkot tečúceho potoka. Tam, kde začínajú lúky zahalené zelenou trávou, vyzerajúc akoby zasypané smaragdom. Tam, kde je príroda okúzľujúcim obrazom zo všetkých strán a prekrásne štebotanie vtákov sa šíri údolím. Tam, obklopená celou touto nádherou, v malebnej dedinke Ďurďové, stojí naša farma Ekoraj Ďurďové.

… nie, nerozprávame rozprávku obsahujúcu nadprirodzené javy či kúzla a čary. Naša farma je v objatí s prírodou, v ktorej sa cítite akoby v rozprávke. Práve čarovné prostredie farmy Ekoraj dodáva chuť prírody našim výrobkom.

A tu začína náš príbeh. V roku 2014 sme sa rozhodli priniesť chuť prírody a trochu zdravia aj na stoly slovenských domácností. Našim hlavným cieľom bolo a stále je prinášať kvalitné a zdravé potraviny.

Láska a starostlivosť o zvieratá je pre nás prioritou číslo jedna. Hlavná činnosť farmy Ekoraj je chov hovädzieho dobytka a následný predaj potravinových výrobkov. Náš dobytok je chovaný predovšetkým na spomínaných lúkach plných zelenej sviežej trávy a voňavom sene, vo voľnom pohybe. Okrem dobrých životných podmienok pre zvieratá, to zaručí najvyššiu kvalitu hovädzieho mäsa s najmenším množstvom akýchkoľvek umelých zložiek a látok.

Chov dobytku a následný predaj mliečnych, mäsových výrobkov a mäsa, nie je jedinou činnosťou našej farmy. Snažíme sa zdokonaľovať už vytvorené príjemné prostredie na trávenie voľného času pre vás a vašu rodinu i priateľov. Preto sme v roku 2019 dokončili stajňu pre kone a jazdiareň, kde ponúkame jazdenie na koni. Zažiť tak môžete nezabudnuteľný kontakt s prírodou zo sedla koňa.

Od roku 2020 nám do našej farmárskej rodiny pribudli ryby, konkrétne pstruhy, ktoré sú chované vo vodnej nádrži s tečúcou vodou. Aj keď naše rybky nesplnia 3 želania, prispejú k tomu najdôležitejšiemu, nášmu zdraviu. Je to predovšetkým vďaka ich vysokému obsahu omega 3 a 6 mastných kyselín a iných dôležitých zložiek prospešných pre našu výživu.

Naša cesta tu nekončí a preto nemôžeme napísať vetu, ktorú pozná azda každý z nás: ,,…a rozprávky je koniec,, pretože sa neustále snažíme napredovať a prinášať inovácie v oblasti poľnohospodárstva.

preloader